Multiplă medaliată olimpică, fosta scrimeră Ana-Maria Popescu a afirmat că relaţia ei cu sportul s-a complicat după retragerea din activitate, în primele luni neputând să intre într-o sală de sport, potrivit Agerpres. „Încerc să îmi iau energie de la sportivi, dar trebuie să recunosc că relaţia mea cu sportul s-a complicat. Cel puţin în primele […]
Ana-Maria Popescu: Relaţia mea cu sportul s-a complicat, după retragere nu puteam intra în sală
![Ana-Maria Popescu: Relaţia mea cu sportul s-a complicat, după retragere nu puteam intra în sală](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2022/09/ana-maria-popescu-relatia-mea-cu-sportul-s-a-complicat-dupa-retragere-nu-puteam-intra-in-sala.jpg)