Canotoarea Simona Radiş a fost aleasă cel mai bun sportiv român al anului 2023 în clasamentul întocmit de Asociaţia Presei Sportive, se arată într-un comunicat remis Agerpres. Consiliul Asociaţiei Presei Sportive din România a stabilit clasamentul celor mai buni sportivi ai anului care se încheie, în funcţie de performanţele înregistrate în competiţiile internaţionale importante. Medaliată […]
Canotoarea Simona Radiş, cel mai bun sportiv al anului 2023, în clasamentul Asociaţiei Presei Sportive
![Canotoarea Simona Radiş, cel mai bun sportiv al anului 2023, în clasamentul Asociaţiei Presei Sportive](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2023/12/canotoarea-simona-radis-cel-mai-bun-sportiv-al-anului-2023-in-clasamentul-asociatiei-presei-sportive-696x464.jpg)