Femeie găsită moartă în propria locuință din București: ar fi fost mușcată de câini

O femeie a fost găsită moartă, marți, în propria locuință din cartierul Ferentari din București, după ce ar fi fost mușcată de câinii din curte, scrie G4media.

Polițiștii sosiți la fața locului au descoperit cadavrul femeii, cu o plagă la gât care ar fi în urma unei mușcături de câine, potrivit unor surse judiciare.

În curtea locuinței erau doi câini de rasă comună: unul mai mare și mai agresiv și altul mai mic, care au fost ridicați de ASPA.

Polițiștii fac cercetări la fața locului.

Proiectul jurnalistic newsbucuresti.ro este un proiect susținut de AGI
- o asociație neguvernamentală, apolitică și non-profit.
Depinde și de tine să susții o presă independentă.

URMĂREȘTE-NE PE

Articole similare

Noutati