Antrenorul echipei de fotbal FC Rapid Bucureşti, Adrian Mutu, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă, că se aşteaptă la un meci de foc în deplasare cu Universitatea Craiova, dar a subliniat că formaţia sa merge acolo cu gândul la victorie în ciuda înfrângerii din etapa precedentă cu Sepsi OSK, scrie Agerpres. „Ne aşteaptă un […]
Fotbal: Adrian Mutu (Rapid) – Ne aşteaptă un meci de foc cu Universitatea Craiova, dar ne ducem acolo să câştigăm
![Fotbal: Adrian Mutu (Rapid) – Ne aşteaptă un meci de foc cu Universitatea Craiova, dar ne ducem acolo să câştigăm](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2023/04/fotbal-adrian-mutu-rapid-ne-asteapta-un-meci-de-foc-cu-universitatea-craiova-dar-ne-ducem-acolo-sa-castigam-696x573.jpg)