Fostul fotbalist Florin Răducioiu a declarat, joi, că şi-ar dori ca titlul în actualul sezon al Superligii să fie câştigat de Farul Constanţa, echipă care în opinia sa a jucat cel mai frumos şi ofensiv fotbal, scrie Agerpres. „Îmi place foarte mult trofeul Superligii, este simplu, dar în acelaşi timp special pentru că are gravate […]
Fotbal: Florin Răducioiu – Aş dori să câştige Farul titlul, e echipa cea mai frumoasă şi mai ofensivă
![Fotbal: Florin Răducioiu – Aş dori să câştige Farul titlul, e echipa cea mai frumoasă şi mai ofensivă](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2023/05/fotbal-florin-raducioiu-as-dori-sa-castige-farul-titlul-e-echipa-cea-mai-frumoasa-si-mai-ofensiva-696x464.jpg)