Gheorghe Hagi, după remiza naţionalei României cu Georgia – Am făcut lucruri bune, dar şi greşeli

gheorghe hagiSelecţionerul echipei naţionale de fotbal a României, Gheorghe Hagi, a declarat, marţi seara, după remiza, 1-1, obţinută de prima reprezentativă în deplasare cu Georgia, că jucătorii săi au făcut lucruri bune în acest meci, dar şi greşeli. „A fost un prim meci, puteam să facem mai multe, dar am fost împreună doar câteva zile. Eu […]

Citeste mai mult…

Proiectul jurnalistic newsbucuresti.ro este un proiect susținut de AGI
- o asociație neguvernamentală, apolitică și non-profit.
Depinde și de tine să susții o presă independentă.

URMĂREȘTE-NE PE

Articole similare

Noutati