CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud s-a calificat în sferturile de finală ale competiţiei feminine de handbal EHF European League, după ce a învins în deplasare formaţia franceză Neptunes Nantes, cu scorul de 34-29 (16-14), duminică seara, în Grupa C, scrie Agerpres. Gloria şi-a asigurat prezenţa în actul următor al competiţiei cu două etape înainte de finalul […]
Handbal feminin: Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud, calificătă în sferturile EHF European League după victoria de la Nantes
![Handbal feminin: Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud, calificătă în sferturile EHF European League după victoria de la Nantes](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/02/handbal-feminin-gloria-2018-bistrita-nasaud-calificata-in-sferturile-ehf-european-league-dupa-victoria-de-la-nantes-696x464.jpg)