Trofeul Carpaţi la handbal feminin, programat în perioada 23-25 noiembrie, la Bistriţa, reprezintă o bună oportunitate pentru a se edifica în privinţa lotului echipei României pentru Campionatul Mondial din Danemarca, Suedia şi Norvegia, a declarat, miercuri, în cadrul unei conferinţe de presă, selecţionerul Florentin Pera, scrie Agerpres. „Sunt mulţumit de modul cum au răspuns fetele […]
Handbal feminin: Pera – Trofeul Carpaţi, o bună oportunitate pentru a ne edifica în privinţa lotului pentru Mondial
![Handbal feminin: Pera – Trofeul Carpaţi, o bună oportunitate pentru a ne edifica în privinţa lotului pentru Mondial](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2023/11/handbal-feminin-pera-trofeul-carpati-o-buna-oportunitate-pentru-a-ne-edifica-in-privinta-lotului-pentru-mondial-696x464.jpg)