CSA Steaua Bucureşti s-a calificat în optimile de finală ale competiţiei masculine de handbal EHF European Cup, după ce a învins formaţia austriacă HC Linz AG cu scorul de 31-30 (17-12), sâmbătă seara, în deplasare, în manşa secundă a turului al treilea, scrie Agerpres. Steaua se impusese şi în prima manşă, cu 33-23. Steaua a […]
Handbal masculin: CSA Steaua Bucureşti, calificată în optimile EHF European Cup cu două victorii
![Handbal masculin: CSA Steaua Bucureşti, calificată în optimile EHF European Cup cu două victorii](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2023/12/handbal-masculin-csa-steaua-bucuresti-calificata-in-optimile-ehf-european-cup-cu-doua-victorii-696x522.jpg)