Jucătorii şi antrenorii echipei de handbal masculin CS Dinamo Bucureşti au primit, marţi, din partea ministrul Cătălin Predoiu, emblema de onoare a Ministerului Afacerilor Interne pentru performanţele obţinute pe plan intern şi pentru calificarea în premieră în Final Four-ul competiţiei EHF European League, scrie Agerpres. Antrenorul echipei Dinamo, Xavi Pascual, a mulţumit pentru distincţia primită […]
![Handbal masculin: Jucătorii şi antrenorii lui CS Dinamo au primit emblema de onoare a MAI](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/05/handbal-masculin-jucatorii-si-antrenorii-lui-cs-dinamo-au-primit-emblema-de-onoare-a-mai-696x522.jpg)