Canoistul Cătălin Chirilă a declarat, pentru Agerpres, că se aşteaptă ca participarea la Jocurile Olimpice de la Paris să fie mai simplă decât la Campionatele Mondiale, dar a subliniat că nu va subestima pe nimeni pentru că acolo vor fi numai sportivi din elita mondială. „Este o onoare să iau startul la Jocurile Olimpice. 2024 […]
Kaiac-canoe: Cătălin Chirilă – La Jocurile Olimpice va fi mai simplu decât la Mondiale, dar nu voi subestima pe nimeni
![Kaiac-canoe: Cătălin Chirilă – La Jocurile Olimpice va fi mai simplu decât la Mondiale, dar nu voi subestima pe nimeni](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/01/kaiac-canoe-catalin-chirila-la-jocurile-olimpice-va-fi-mai-simplu-decat-la-mondiale-dar-nu-voi-subestima-pe-nimeni-696x392.jpg)