Mircea Sandu trece prin clipe de coșmar după ce a fost diagnosticat cu cancer și luptă cu boala deja de câțiva ani. „Nașul” a vorbit într-un interviu pe față despre problemele sale de sănătate, scrie fanatik.ro. Mircea Sandu a vorbit sincer despre problemele sale de sănătate, deși a dispărut de mult din prim plan: „Sunt bine, mulțumesc! […]
Mircea Sandu, a treia recidivă la cancer: „Sunt optimist, nu mai are putere să fie devastator!”
![Mircea Sandu, a treia recidivă la cancer: „Sunt optimist, nu mai are putere să fie devastator!”](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2023/04/mircea-sandu-a-treia-recidiva-la-cancer-sunt-optimist-nu-mai-are-putere-sa-fie-devastator-696x392.jpg)