Unul dintre cei mai importanți antrenori din handbalul din țara noastră s-a stins din viață în cursul zilei de joi, la vârsta de 67 de ani. Într-o carieră de câteva decenii, Jean Crăciun a cucerit medalii la feminin, masculin, dar și la nivel de echipe naționale, transmite Sportul Sălăjean, scrie activenews.ro. O veste cruntă a venit […]
Moartea subită face ravagii în sportul românesc: Antrenorul de handbal Jean Crăciun s-a stins la 67 de ani
![Moartea subită face ravagii în sportul românesc: Antrenorul de handbal Jean Crăciun s-a stins la 67 de ani](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2023/07/moartea-subita-face-ravagii-in-sportul-romanesc-antrenorul-de-handbal-jean-craciun-s-a-stins-la-67-de-ani-696x464.jpg)