Fotbalistul echipei naţionale a României, Radu Drăguşin, a declarat, luni, într-o conferinţă de presă susţinută la Tbilisi, că simte în continuare durere după ratarea calificării la Cupa Mondială, dar a subliniat că meciul amical cu Georgia de marţi seara reprezintă un nou început. „Doare în continuare că nu suntem şi noi la Mondial. Mai ales […]
Radu Drăguşin – Doare în continuare că nu suntem la Mondial, dar pentru noi este un nou început

Proiectul jurnalistic newsbucuresti.ro este un proiect susținut de AGI
- o asociație neguvernamentală, apolitică și non-profit.
- o asociație neguvernamentală, apolitică și non-profit.
Depinde și de tine să susții o presă independentă.

