Jucătoarea română de tenis Ana Bogdan a declarat, duminică seara, după ce a fost învinsă de Karolina Pliskova în finala turneului Transylvania Open, că nu a fost ziua ei norocoasă, dar a promis că va munci în continuare pentru a câştiga marele trofeu la Cluj-Napoca, scrie Agerpres. „Vă mulţumesc din suflet pentru toate emoţiile, toată […]
Tenis: Ana Bogdan – Nu a fost ziua mea norocoasă, voi munci în continuare pentru marele trofeu
![Tenis: Ana Bogdan – Nu a fost ziua mea norocoasă, voi munci în continuare pentru marele trofeu](https://newsbucuresti.ro/wp-content/uploads/2024/02/tenis-ana-bogdan-nu-a-fost-ziua-mea-norocoasa-voi-munci-in-continuare-pentru-marele-trofeu-696x464.jpg)