Stefanos Tsitsipas a pierdut în primul tur la Mallorca (ATP)

stefanos tsitsipasTenismanul grec Stefanos Tsitsipas, campionul din 2022, a fost învins de peruanul Ignacio Buse, cu 7-6 (7/4), 6-3, marţi, în prima rundă a turneului ATP 250 de la Mallorca (Spania), dotat cu premii totale de 612.620 de euro. În optimi, chilianul Alejandro Tabilo, al patrulea favorit şi campionul din 2024, a fost eliminat de maghiarul […]

Citeste mai mult…

Proiectul jurnalistic newsbucuresti.ro este un proiect susținut de AGI
- o asociație neguvernamentală, apolitică și non-profit.
Depinde și de tine să susții o presă independentă.

URMĂREȘTE-NE PE

Articole similare

Noutati